بازدید : مرتبه
تاریخ : پنج‌شنبه 18 خرداد‌ماه سال 1391

کارگردان Bol Bachchan گفته است که هر نوع تغییر در فیلم هایی که او می سازد با توجه به شخصیت ستاره ها نیست .

فیلمساز روهیت شیتی همیشه فیلم هایی که میسازد بزرگتر از یک درام معمولی است به طوری که در آن میتوان شخصیت های دیوانه و موقعیت های خنده دار بسیار یافت . و در مصاحبه ای Bol Bachchan کارگردان گفت : Chennai Express (فیلم جدید خود با شاهرخ خان) تمام مواد تشکیل دهنده برای یک کار هنری مبتذل تجاری را به خوبی شناخته است . این بدان معناست که اگر شاهرخ لباس روشن پوشید یا جوک های احمقانه گفت یا اتوبوسی منفجر کرد اصلا نباید تعجب کنیم !

ما شنیده ایم که Chennai Express یک داستان عاشقانه در مورد همه اتفاق های خوب و بدی است که برای مردی که از بمبئی به رامش وارام در حال سفر کردن است اتفاق می افتد . به زودی فیلم برداری فیلم جدید شاهرخ با یاش چوپرا تمام خواهد شد و در همان زمان فیلم Bol Bachchan روهیت شیتی نیز اکران خواهد شد.

همه به طور گسترده ای بر این باورند که کارینا کاپور، کاترینا کایف، دیپیکا پادوکون و آسین مدعی بیشتری برای بازی کردن در نقش مقابل شاهرخ هستند . اما روهیت شیتی گفت : که من هنوز در ذهنم کسی را برای این نقش انتخاب نکردم و فعلا منتظر اکران Bol Bachchan هستیم بنابراین هیچ چیز تا پایان جولای نهایی و قطعی نیست .


ترجمه : میلاد

طبقه بندی:
ارسال توسط میلاد
گالری عکس
تبلیغات

آرشیو مطالب
جستجو
Google

در این سایت
در کل اینترنت
مترجم سایت

ابزار وبمستر

خرید شارژ

دانلود

قالب وبلاگ