بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 14 دی‌ماه سال 1390


ســلمان خان ، شاهرخ خان ، عامـرخان یا سیفعلی خان ؟ ایــنبار بازیــگر تراز اول بالیود کاریناکاپور بر سر پنج راهی بوده ، او با همه این پنج خان در طول دوره کاری خود کار کرده و ایــنک باید دیــد که انتخاب وی کدام یک از خان های بالا خواهد بود.

هــنگامی که او بــزرگترین فیــلم پراستقبال سال "بــادیــگارد" را با ســلمان تجربه و در کارنامه دارد ، با شاهرخ خان فیلم علمی تخیلی "را.وان" را داشته و به همراه عامرخان فیلم "سه احمق" که یکی از پرفروش ترین های تاریخ هند است ظاهر شده است. پس با این حال همه خان ها خواهان همکاری با کارینا کاپور هستند ، منتظرید بدانید که خان انتخاب اول او کیست .

در یکی از مراسم های اخیــر ، زمانیکه از کاریــنکاپور راجع به اینکه کدام یک از خان ها و کو-استارها لایق پیــروزی و بــردن جایـزه بهترین بازیــگر مرد هستند ، او بلافاصله ســلمان را انتخاب کرد !

جنــگ ســرد این دو خان ، به قــوّت خود باقی مانده ، بــراستی چه چیــزی باعث شد که او فــوراً ســلمان را به شاهرخ ترجیح دهــد؟ آیا می تواند به خاطر سود و فروش زیادی است که "بادیــگارد" نسبت به "را.وان" در این صنعت کسب رقم زده است ؟ دلیل هرچه که هست فقط خود او می داند ، فقط مایلیم که به این انتخاب در آینده ای نزدیک بیشتر پی ببریم.

منبع : bollywoodtara.com
طبقه بندی:
ارسال توسط میلاد
گالری عکس
تبلیغات

آرشیو مطالب
جستجو
Google

در این سایت
در کل اینترنت
مترجم سایت

ابزار وبمستر

خرید شارژ

دانلود

قالب وبلاگ