بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 7 دی‌ماه سال 1390


شاهرخ خان تصمیم گرفته بود در شب شنبه جشنی به خاطر ریلیز فیلم دون 2 در مانات بگیرد.و در حالی که همه ی دوستانش شامل فرهان اختر ،ریتیش سیدهاوانی،چانکی ،هاونا پاندی و موشتاق شیخ در مهمانی بودند . عدم حظور بازیگرنقش اول زن فیلم به طور آشکار مشخص بود.
یک منبع مطلع از جشن میگه:"هر کسی که در جشن بود زمزمه هایی از غیبت پریانکا چوپرا را میشنید.او دوست صمیمی با شاهرخ خان است.او در تمام رویداد های پروموشن فیلم دون دو در کنارشاهرخ خان بوده است.او تا روز شنبه نباید مسافرت میکرد.او خیلی زیاد در شهر بود.و تا روز جشن،او نباید مهمانی جشن شاهرخ خان را از دست میداد.
آخرین جشن در مانات در طول عید برگزار شد،پریانکا چوپرا از اول شروع جشن آنجا بود .بازیگر همچنین تشویق میکرد تیم آی پی ال شاهرخ خان به نام "سواران قهرمان کلکته"را که در طول فصل کریکت بازی میکردند.پس غیبت او در جنش شنبه ی گذشته باعث تعجب همگان شده است
در حالی که خود صنعت بالیوود بر این باورند که میتواند دلیل بزرگی در پشت عدم حضور او در جشن دون 2 وجود داشته باشد،یکی از دوستان بسیار صمیمی بازیگر استدلال میکند،"پریانکا چوپرا مشغول فیلم برداری در فیلم "ماه ایسلند". پس او باید برگردد به شهر" ورسوا".والدینش هم شهر را ترک کردند .خب او سرش خیلی شلوغ بود"


منبع :mediabollywood.in
طبقه بندی:
ارسال توسط میلاد
گالری عکس
تبلیغات

آرشیو مطالب
جستجو
Google

در این سایت
در کل اینترنت
مترجم سایت

ابزار وبمستر

خرید شارژ

دانلود

قالب وبلاگ